Drony, dron, dron z kamerą, drony fpv

side area

Dronowe Koło Naukowe
Dronowe Koło Naukowe ŁSDR i SEI | Drony Wyścigowe
Dronowe Koło Naukowe Łódzkiego Stowarzyszenia Drone Racingu i Szkól Edukacji Innowacyjnej w Łodzi
Dronowe Koło Naukowe, drony, kółko modelarskie,
10670
post-template-default,single,single-post,postid-10670,single-format-standard,edgt-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,blog_installed,hide_inital_sticky,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Drony Wyścigowe

Drony Wyścigowe
Mar 04 2017

Drony Wyścigowe

Drony Wyścigowe

Drony wyścigowe są nową kategorią małych multirotorów o przekątnej nie przekraczającej 250mm. Latanie nisko nad ziemią oraz bardzo duże prędkości do 200 km/h i adrenalina podczas sterowania sprawiają że ta dyscyplina rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Racing drones to świetny sposób na dostarczenie niesamowitych emocji i wrażeń. Wyścigi dronów obsługiwane są przez system FPV .

FPV (First Person View) 

 

Drony Wyścigowe - Drony FPV

  • Budowa drona wyścigowego
  • Jak zbudować drona wyścigowego?
  • Drony FPV - drony z kamerką

Drone Racing

Drone Racing, wyścigi FPV, wyścigi dronów.

Drony wyścigowe są nową kategorią małych multirotorów o przekątnej nie przekraczającej 250mm. Latanie nisko nad ziemią oraz bardzo duże prędkości do 200 km/h i adrenalina podczas sterowania sprawiają że ta dyscyplina rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Racing drones to świetny sposób na dostarczenie niesamowitych emocji i wrażeń. Wyścigi dronów obsługiwane są przez system FPV (First Person View).

2 komentarze
Share Post
peterwolf

Post a Comment