Drony, dron, dron z kamerą, drony fpv

side area

Dronowe Koło Naukowe
Dronowe Koło Naukowe ŁSDR i SEI | Zdrowa alternatywa dla gier komputerowych
Dronowe Koło Naukowe Łódzkiego Stowarzyszenia Drone Racingu i Szkól Edukacji Innowacyjnej w Łodzi
Dronowe Koło Naukowe, drony, kółko modelarskie,
10794
post-template-default,single,single-post,postid-10794,single-format-standard,edgt-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,blog_installed,hide_inital_sticky,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Zdrowa alternatywa dla gier komputerowych

Zdrowa alternatywa dla gier komputerowych
Kwi 26 2017

Zdrowa alternatywa dla gier komputerowych

Zdrowa alternatywa dla gier komputerowych?

Zdrowa alternatywa dla gier komputerowych i spędzaniu przez dzieci i młodzież całych dni przed komputerem, tabletem, telefonem? TAK! Drony - wyścigi dronów to wirtualna gra w realnym świecie. ściganie się dronami sprzyja spędzaniu czasu na wolnym powietrzu. Rozwija zdolności manualne, kreatywność. I wcale nie kosztuje więcej niż gry komputerowe.

Alternatywa dla gier komputerowych

Alternatywa dla gier komputerowych, ale cały czas jesteśmy w grze. FPV - First Person View czyli gogle VR i transmisja obrazu na żywo z drona. Drony osiągające prawie 200km/h.  Jednocześnie uczymy się wielu rzeczy, o których nawet nie mamy pojęcia:

Uczymy się budowy drona, zapoznajemy się z podstawami budowy urządzeń mechanicznych i elektrycznych. Przechodzimy do programowania mikroprocesorowego układu stabilizacji lotu. Uczymy się podstaw programowania. Odkrywamy po raz pierwszy i ostatni raz w życiu zastosowanie dla całek i różniczek. Stabilizacja drona oparta jest o równanie różniczkowo-całkowe.

Wychodzimy na świeże powietrze i uczymy się latać. Zmieniamy i tuningujemy nasze drony. Nagrywamy pierwsze filmy i uczymy się montować filmy pod muzykę.

Ścigamy się tylko dla przyjemności lub bierzemy udział w zawodach, zapisujemy się do ligi dronowej. Startujemy w kwalifikacjach do mistrzostw świata i jedziemy na finały na Hawaje. A nawet to "głupie" ściganie się dronami, uczy więcej niż gra komputerowa, bo uczy odpowiedzialności. Drona się nie da się zresetować jak gry. Uczy, że każde nasze działanie ma wpływ na przyszłe wydarzenia. Jeśli zrobimy lepszą maszynę, będziemy mieli większe szanse na zawodach. Jeśli o czymś zapomnimy, zrobimy po łebkach, wyjdzie to na zawodach.

Koło Dronowe Łódź

Koło Dronowe Łódź dla młodzieży w wieku szkolnym, powstało właśnie po to, żeby odciągnąć dzieci sprzed komputerów i tabletów. Nawet jeśli interesuje Cie programowanie, przyjdź do nas, pokażemy Ci programowanie w praktyce.


0 Comments
Share Post
peterwolf
No Comments

Post a Comment